Oferta de munca Norvegia

Job4Life

Job expirat

RESPONSABILITATI

JOB4LIFE vine in ajutorul cunoscatorilor de limba ENGLEZA cu o gama extinsa de oferte de munca. Lucram de mai bine de un an cu partenerii nostri din Norvegia si putem afirma cu mandrie plasarea cu succes a peste 40 de candidati.

Pozitiile disponibile in urmatoarele domenii:

SERVICE AUTO
CONSTRUCTII
Responsabilitati:
Cunoasterea procedurilor de lucru pentru pozitia ocupata;
Capacitatea de a utiliza uneltele specifice fiecarui profil;
Seriozitate;

CERINTE

xperienta pe o pozitie similara:+2ani;
Permis auto - constituie avantaj;
Cunoasterea limbii engleze la un nivel conversational – in special, cunoasterea termenilor din domeniul de activitate;

BENEFICII OFERITE

Oferta de munca si beneficii:
Salariul lunar net incepe de la 1800 Eur;
Plata salariului se va face saptamanal;
Contract de munca semnat si declarat in Norvegia pe o perioada indelungata;
Cazare asigurata;
Angajatorul va prelua candidatii de la aeroport catre cazare si catre locul unde vor lucra;

DESCRIEREA FIRMEI

Selectie , consultanta si plasare forta de munca.