Șoferi Profesioniști cu/fără experiență

SC Carrion Expedition SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Pentru că vom crește numărul sucursalelor noastre din România, organizăm interviuri și angajăm șoferi la sucursala din București.

Dacă ești interesat să lucrezi cu noi, poți să ne suni la telefoanele 0746 137 302 sau 031 438 0626 sau poți să treci pe la birourile noastre din București, sector 6, b-dul Iuliu Maniu nr.246, Centrul de pregătire „Master”, camera 110 (stația de metrou „Păcii”).

CERINTE

Acum poți să faci parte din ECHIPA NOASTRĂ dacă deții:
- Permis de conducere categoriile C+E
- Certificat de pregătire profesională CPC, CPI
- Card tahograf

Ești în AVANTAJ dacă îndeplinești următoarele cerințe:
- Să deții certificatul de pregătire profesională ADR
- Să ai experiență în transport rutier internațional
- Să ai experiență în transport cu echipament frigorific

BENEFICII OFERITE

Care vor fi BENEFICIILE tale:
- Loc de muncă stabil, într-o firmă de încredere
- Salariu garantat și bonusuri de performanță, plătite cu punctualitate
- Flotă modernă de vehicule, cu dotări complete de siguranță și confort
- Asistență telefonică 24/24h, în limba română
- Formare profesională inițială remunerată
- Asigurare medicală internațională
- Se asigură transportul dus-întors

Carrion Expedition este una dintre marile firme specializate în transportul frigorific al produselor horticole.
Funcționând atât ca trasportator, cât și ca agenție de transport, Carrion Expedition își bazează activitatea pe soliditatea organizării sale și pe profesionalismul, exigența și experiența echipei sale.
Compania noastră administrează mai mult de 1.300 de mijloace de transport, proprii și ale colaboratorilor, cu care se realizează transportul regulat de mărfuri la nivel național și în toată Europa.
Flota noastră de vehicule are o vechime medie de doi ani, mijloacele de transport fiind echipate cu cele mai noi și mai robuste sisteme de comunicații, localizare și mesagerie, telemetrie de refrigerare a semiremorcilor, termografe omologate și sisteme de dezinfecție, cu scopul de a le oferi clienților noștri servicii la cele mai ridicate standarde.