OERATOR CREDIT CONTROL

Beproffice

Job expirat

RESPONSABILITATI

Daca iti doresti o cariera care sa iti ofere satisfactii profesionale si independenta financiara, intr-un domeniu de viitor, te poti alatura echipei noastre. Persoana selectata va fi responsabila cu:

- stabilirea si reactualizarea limitelor de creditare acordate clientilor
- extragerea si monitorizarea soldurilor debitoare
- relationarea cu clientii debitori in vederea recuperarii creditelor
- evidenta cererilor de deblocare a comenzilor
- gestionarea bazei de date cu instrumente de plata
- urmarirea respectarii procedurii de recuperare a creantelor

CERINTE

- studii medii / superioare in domeniul economic;
- operare PC (Word, Excel) - nivel avansat;
- minim 6 luni experienta in domeniul contabilitatii, finantelor sau trezoreriei;
- persoana organizata, constiincioasa, responsabila cu gandire analitica

BENEFICII OFERITE

- Excelente oportunitati de dezvoltare;
- Mediu de lucru performant;
- Pachet salarial motivant.

\"Proffice\" in RTC Holding inseamna 18 ani de experienta si o divizie de companii specializate in distributia de birotica-papetarie intr-un concept foarte bine definit: \"all4office\".