OCAZIE !!! 400 euro CERINTE MINIME- Reprezentant/Agent Vanzari - Servicii Curierat,(operator pc, consultant vanzari, secretariat) - cod m430

Soft-Temax SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Firma de curierat cu 300 de angajati cauta - Reprezentanti Vanzari ; 8 posturi
8 ore full time

REPREZENTANT VANZARI SERVICII CURIERAT (PRIN TELEFON) :

- identificarea potentialilor clienti si contactarea acestora in vederea stabilirii unei intalniri;
- elaborarea ofertelor de pret in conformitate cu nevoile clientilor;
- intretinerea si dezvoltarea relatiei cu clientii dobandit;
- realizarea targetului de vanzari (7000 RON / lunar).

CERINTE

- Studii superioare;
- Experienta in vanzari (reprezinta un avantaj);
- Persoana analitica;
- Abilitati de a lucra independent;
- Cunostinte foarte bune de calculator;
- Abilitati de comunicare si negociere;
- Abilitati de lucru intr-un mediu activ;
- Experienta Minim 3 luni;
- Engleza de nota 9.

BENEFICII OFERITE

Beneficii:

- Contract si carte de munca, telefon
- 300 (prima luna) + comisoane din valoarea vanzarilor care depasesc targetul
- In cea de-a doua luna partea fixa va fi 350 EURO, luna a treia 400 si in cea de-a parta 450 EURO. In toate aceste luni se vor acorda comisioane.

DESCRIEREA FIRMEI

Agentie de recrutare