Noi te cautam. Vrei sanatate? Vrei si bani? Vino cu noi si indeplinesteti visele!

Confidential

Job expirat

RESPONSABILITATI

EHMG este o companie care activeaza pe mai multe domenii. Istoria societatii este usor zbuciumata, avand ca unica activitate, initiala, intermedierile imobiliare. Dupa o revizuire a conducerii, activitatea companiei este intr-o ampla dezvoltare avand la momentul actual ca activitati secundare - distributia de echipamente electronice, distributia de produse naturiste si medicamente, distributia de publicitate "at door", activitati care ofera o siguranta financiara mare si o continua dezvoltare a afacerii. Proaspata colaborare cu Forever Living Products ne obliga sa recrutam masiv colaboratori, la nivel national, cu varsta minima la momentul semnarii contractului de 18 ani. Viitori colaboratori se ocupa de o afacere unica, relativ noua pe piata si de un beneficiu direct din vanzari intre 15-43% din vanzari.

Forever cea mai mare oportunitate din lume.
Te vom ajuta sa ajungi acolo.
Ai putea sa te regasesti ¿¿n una din situatiile de mai jos ?

Probleme de Sanatate,
Probleme financiare,
Facturi neachitate;
Lipsa economiilor pentru viitor sau perioada de pensionare;
Ore suplimentare frecvente ;
Unic ¿¿ntretinator al familiei ;
Oboseala si depresie ;
Lipsa timpului pentru exercitii fizice ;
Lipsa energiei ;
Lipsa oportunitatilor de dezvoltare personala,
Oportunitati de evolutie limitate ;
Lipsa banilor sau a timpului pentru educatie ;
Imposibilitatea de a schimba locul de munca ;

Cauti o companie care are o linie de produse ce si-au dovedit calitatea de-a lungul timpului. Produsele de calitate lasa totdeauna o impresie pozitiva de durata .

Oportunitati multiple de venit.
Trebuie sa vi se ofere oportunitati variate de castig, alaturi de avantajele unui program flexibil, full-time sau part-time, si de posibilitatea de a lucra de acasa.
Este de dorit sa va puteti bucura de mai multe oportunitati de castig, precum ¿¿mpartirea profitului sau programe stimulative.

Fara descurajari.
Distribuitorii nu trebuie sa fie descurajati atunci cand trec printr-o perioada cu o evolutie mai slaba a vanzarilor.
Odata ce ati atins un anumit nivel ¿¿n planul de Marcheting nu veti retrograda.

Fara depasiri ¿¿n retea
Este bine sa cautati un Plan de Marketing care sa va rasplateasca pentru efortul depus.
Atunci cand persoana pe care ati sponsorizat-o, ajutand-o sa-si dezvolte afacerea, realizeaza un volum mare de vanzari, veti fi rasplatit nu depasit de aceasta.

Oriunde visezi sa ajungi ¿¿n viata, Forever este drumul extraordinar care te duce acolo unde ¿¿ti doresti. ¿¿ncepand chiar la tine acasa, poti construi o afacere care ¿¿ti ofera timpul si banii sa faci ceea ce ti-ai dorit dintodeauna.

La ce visezi?
O masina noua ? O casa mai frumoasa ? Vacante mai lungi ? Plata datoriilor? Siguranta financiara?

Ce urmeaza ?

Este momentul sa va ¿¿ntrebati daca Forever vi se potriveste:
1)- Considerati ca puteti reprezenta o companie cu integritatea si stabilitatea de care se bucura Forever?
2)- Ar putea aceste produse sa va ajute pe voi sau pe cei dragi?
3)- Sunteti dispusi sa depuneti toate eforturile necesare pentru a va atinge scopurile?

Daca raspunsul la toate aceste ¿¿ntrebari este ,,DA¿¿¿ atunci merita sa aplici pentru acest job.

CERINTE

Dorinta de afirmare, inteligenta, dedicatie, perseverenta dar mai ales dorinta de indeplinire a viselor.

Operam momentan in Romania, Moldova si Polonia. Avem perspective de accesare a pietelor in Ucraina si Rusia. Daca cercul tau de cunostiinte ori prieteni se extinde pana aici, cu atat mai bine.

BENEFICII OFERITE

Primesti 15 % din vanzari, cash.
Primesti pana la 43% din vanzari prin virament, in functie de volumul total de vanzari.
Primesti cursuri de perfectionare Gratuite in tara si strainatate.
Anual o excursie in Londra si posibil chiar in Arizona la sediul firmei, totul depinde de tine!
Materiale promotionale (pungi, pixuri, cani, tricouri) oferite de noi in mod gratuit!

POTI PARTICIPA IN ACEASTA AFACERE UNICA! FLP DETINE 90% DIN PIATA MONDIALA DE ALOE VERA. ESTE NUMAI OPTIUNEA TA DACA VREI SI TU O CASA, O MASINA, ORI ORICE ALTCEVA! AICI VISUL TAU DEVINE REALITATE!