New Business Sales Executive

Admedia Consulta

Job expirat

RESPONSABILITATI

daca nu te sperie targeturile de vanzari, daca iti doresti sa "vinzi" solutii si produse inovative, daca iti doresti sa fii UNIC si LIDER, daca te adaptezi usor in orice situatie si daca nu esti lenes/a, inseamna ca ai facut primul pas spre echipa noastra. nu iti mai ramane decat sa indeplinesti urmatoarele conditii, pentru a fi mai aproape de noi:

CERINTE

- cunostinte foarte bune de utilizare word, excell, powerpoint
- foarte bune capacitati de comunicare si intelegere
- cunostinte foarte bune de limba engleza
- respectarea dead-lineurilor si responsabilitate
- atentie la detalii si persoana foarte atenta in planificarea timpului
- studii superioare finalizate
cunostintele minime de publicitate si marketing reprezinta un avantaj

BENEFICII OFERITE

- salariu fix negociabil
- bonusuri la indeplinirea performantelor (trimestrial)
- notebook, telefon mobil

consultanta marketing, activitati de publicitate full-service, organizari de evenimente proprii