New business market research

EXCON Expert HR

Job expirat

RESPONSABILITATI

EXCON EXPERT HR (www.excon.ro), companie de consultanta in domeniul resurselor umane, recruteaza pentru clientul sau, New business market research.

Responsabilitati:

- defineste si implementeaza strategia de abordare a pietei;
- identifica oportunitatile de afaceri prin cercetarea permanenta a pietei;
- prospecteaza pieta in vederea dezvoltarii portofoliului de clienti al companiei;
- realizeaza activitati de networking cu diverse persoane din mediul de afaceri;
- reprezinta organizatia in mediile de business;
- identifica noi modalitati de provomare a produselor si serviciilor.

CERINTE

Cerinte:

- studii superioare finalizate in domeniul economic / inginerie;
- experienta relevanta pe o pozitie de key account / experienta in vanzare de produse si servicii;
- abilit¿¿¿¿i foarte bune de comunicare si negociere;
- persoana organizata, orientata spre rezultate;
- perseverenta, spirit de initiativa;
- spirit analitic si o buna capacitate de decizie;
- cunostinte de limba engleza la nivel avansat;
- permis de conducere categoria B;
- disponibilitate pentru desfasurarea activitatii in Bucuresti;
- disponibilitate pentru deplasari in strainatate.

BENEFICII OFERITE

Beneficii:

- pachet salarial atractiv;
- bonusuri de performanta;
- asigurare medicala;
- pachet pentru relocare geografica;
- traininguri specializate in cadrul companiei.

EXCON EXPERT HR isi desfasoara activitatea in domeniul resurselor umane, avand ca obiectiv principal selectia si plasarea fortei de munca, cu cele doua segmente ale sale: servicii de informare si consiliere, respectiv servicii de mediere a muncii pe piata interna. Metodele si tehnicile folosite de catre specialistii nostri in recrutare, sunt diferite, in functie de natura posturilor pentru care se efectueaza selectia cat si de cerintele de ordin psiho-profesional solicitate de catre clientii nostri.