New Business Manager

Rentabiliweb Romania

Job expirat

RESPONSABILITATI

Principalele responsabilitati sunt cele de identificare si contractare a noilor clienti.

CERINTE

- experienta 1-3 ani in domeniul vanzarilor;
- abilitati de persuasiune si negociere;
- abilitati de planificare si organizare;
-persoana dinamica, rezistenta la stres
-cunostinte de baza de html, php si mysql reprezinta un avantaj

BENEFICII OFERITE

- sansa de a se afirma pe plan international in cadrul unei echipe tinere si dinamice
- pachet salarial atractiv si bonusuri in functie de rezultate
- sansa dezvoltarii unei cariere intr-un mediu competitiv

Rentabiliweb Romania este o filiala a Rentabiliweb Group, grup international prezent in tari ca Belgia, Franta, Marea Britanie, USA, Rusia. Cu o capitalizare bursiera de 90 de milioane de euro, Rentabiliweb are un potential foarte mare de dezvoltare atat pe piata din Romania cat si pe plan international. Principalul producator si furnizor de solutii pentru rentabilizarea site-urilor internet, Rentabiliweb ofera o gama completa de solutii de microplati (plati prin SMS) atat pentru companii cat si pentru persoanele fizice. Desi este prezent in tara noastra de doar un an, Rentabiliweb are un bogat portofoliu de clienti, ce cuprinde nume sonore din industria online romaneasca.