New business developer

Confidential

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Documentarea situatiei existente pe piata de profil pentru diverse produse si servicii si cercetarea pietei pentru identificarea de brese si oportunitati;
- Realizarea unor propuneri de proiecte pentru dezvoltarea activitatii in zonele geografice de interes (in baza planurilor de dezvoltare zonale), inclusiv pentru identificarea de noi clienti si parteneri;
- Dezvoltarea si mentinerea relatiilor existente cu actualii si potentialii clienti/parteneri.

CERINTE

- Studii superioare de lunga durata in domeniul tehnic si economic;
- Cunoasterea la nivel avansat a limbii engleze (scris si vorbit);
- Abilitati de comunicare si negociere;
- Obiectivitate, asertivitate, creativitate, toleranta;
- Cunostinte de utilizare a computerului la nivel bun;

BENEFICII OFERITE

- Posibilitatea dezvoltarii carierei intr-o organizatie cu arie internationala de activitate;
- Pachet salarial atractiv, care include asigurare medicala si bonusuri pentru indeplinirea sarcinilor si pachet de relocare geografica
- Posibilitati de crestere in plan profesional.