New business coordinator

HOLLYWOOD MULTIPLEX OPERATIONS S.R.L.

Job expirat

RESPONSABILITATI

- contribuie la extinderea retelei de parteneri;
- cauta locatii noi si identifica noi oportunitati de business;
- mentine legatura cu portofoliul de parteneri existenti;
- colecteaza informatii din piata despre pertenerii potentiali si actuali, pentru demararea/fidelizarea/ dezvoltarea relatiei cu acestia;
- realizeaza rapoarte periodice;

CERINTE

- de preferat studii superioare
- minim 1 an experienta in domeniul vanzari sau dezvoltarea afacerilor “business to business “
- cunostinte bune de operare PC
- excelente abilitati de comunicare si negociere
- atitudine proactiva, persuasiva
- orientare catre client
- persoana dinamica, sociabila, organizata si perseverenta.

BENEFICII OFERITE

- mediu de lucru dinamic, echipa tanara
- venituri corelate cu experienta si performanta

Hollywood Multiplex Bucuresti Mall este liderul de piata al operatorilor de sali de cinema. Cinematograful este amplasat in incinta centrului comercial Bucuresti Mall.