network developer

BIOAURA SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Promovarea produselor si a serviciilor companiei catre persoanele responsabile din institutiile private sau publice in zona geografica alocata si catre alte categorii de specialisti. Dezvoltarea, in zona arondata, retelelor de consumatori finali si parteneri. Mentinerea beneficiarilor “la zi” cu toate informatiile, noile proceduri si produse lansate.

CERINTE

Studii Superioare
Excelente abilitati de comunicare si negociere
Sociabil, convingator, organizat, dinamic
Abilitati de prezentare, promovare si vanzare a produselor si serviciilor companiei
Experienta in domeniu minim 1 an

BENEFICII OFERITE

- pachet financiar motivant
- excursii achitate integral de companie
- sales academy
- training specializat si mentoring de la cei mai buni coach la nivel international
-posibilitatea de a accesa platforma de lucru, in mediu on-line, de oriunde.

Distribuitor exclusiv al celor mai buni producatori internationali de produse din industria bio si a produsele bio-organice certificate. Avand o retea de peste 1000 de clienti, suntem in continua crestere si formare in domeniul distributie.