Network developer

VISION ROMANIA SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Punere in aplicare a experienţei în recrutarea distribuitorilor şi obtinerea clienţilor
"Reale oportunitati in CONSTANTA, doar persoanele potrivite ne trebuiesc"
- dezvoltarea dinamică a distribuitorilor
- însuşirea modelului prezentat de firmă,
- utilizarea instrumentelor de lucru oferite de companie.

CERINTE

Sustine interviuri in vederea angajarii personalului de vanzari.
"Dezvoltarea si sustinerea distribuitorilor"
"Punerea in aplicare a ideilor dumneavoastra si a coordonatorului dumneavoastra in vederea dezvoltarii "
-experienta relevanta in domeniu
-responsabilitatea lucrului bine facut
-abilitati de negociere si persuasiune
-abilitati de comunicare si interrelationare
-persoana organizata, capabila sa isi stabileasca si sa lucreze dupa prioritati

BENEFICII OFERITE

Training
Bonus pe vanzari
Flexibilitate

Holdingul Vision International People Group este una dintre cele mai mari de pe piata mondiala, oferind produse pentru sanatate si longevitate.Misiunea Companiei:’’Noi facem afaceri sanatoase’’,adica desigur, de durata, profitabile, bazate pe nevoia principala a omului – sanatatea.Din momentul infiifnarii sale, la data de 14 iulie 1996, Compania isi indreapta in permanenta eforturile spre fomarea unei noi culturi a sanatatii ca prioritate absoluta a personalitatii umane si a comunitatii ,in general.Aceasat dicteaza orientarea pincipala a produselor cu care opereaza compania.
Produsele Vision sunt realizate strict in conformitate cu standardele internationale GMP, activitatea este certificata si inregistrata la autoritatile responsabile din toate tarile in care compania isi desfasoara activitatea.