Network Administrator (CNV)

Convenience Prod SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Planificarea si coordonarea sistemelor IT de productie
Răspunde de securitatea şi buna funcţionare a sistemului IT
Elaborarea rapoartelor lunare specifice
Program de lucru flexibil

CERINTE

Studii superioare cu profil tehnic
Cunostinte avansate de operare PC, MS Office
Experienta in administrarea sistemelor de productie
Cunoştinţe foarte avansate de operare şi administrare PC, linux, windows
Cunoştinţe foarte avansate de administrare reţea
Cunoştinţe de programare, administrare şi gestionare a bazelor de date
Fluenta in limba engleza sau limba germana
Capacitate de analiza, planificare si urmarirea finalizarii unei sarcini profesionale
Foarte bune abilitati de comunicare si relationare
Atentie distributiva, atentie la detalii
Capacitate de invatare si asimilare pe termen lung
Capacitate rapida de decizie, precum si asumarea responsabilitatii pentru deciziile luate
Rapiditate in actiune, personalitate energica, gandire pozitiva, amabilitate si eficienta
Capacitate de a pastra confidentialitatea informatiilor interne si externe
Fara obligatii personale (studii in desfasurare, alte activitati profesionale paralele etc.)
Fara cazier, fara conflicte majore la locurile de munca anterioare

BENEFICII OFERITE

Mediu de lucru profesional
Pachet salarial motivant
Conditii excelente de lucru. Masa asigurata.
Bonusuri in functie de eficienta si efortul depus

Companie austriaca, avand ca obiect de activitate productia de semipreparate din carne.
Fabrica este situata in comuna Tunari, judetul Ilfov, Soseaua de Centura a Bucurestiului.