NETWORK ADMINISTRATOR

Confidential

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Administrare infrastructura de retea;
- Administrare echipamente de comunicatie;
- Administrare conexiuni VPN;
- Administrare servere e-mail;
- Asigurare disponibilitate serviciu Internet;
- Mentenanta infrastructura retea date/voce;
- Coordonare proiecte de dezvoltare infrastructura de comunicatii;
- Monitorizare retea si detectie acces / tentative de acces neautorizat din companie (sau din afara acesteia);

CERINTE

- Cunostinte de administrare sisteme de operare Microsoft Windows Server;
- Cunostinte de administrare Microsoft Exchange si Microsoft ISA Server;
- Cunostinte de administrare echipamente CISCO;
- Cunostinte de configurare conexiuni VPN;
- Cunostinte de protocoale de retea si administrare echipamente retea.

BENEFICII OFERITE

- Pachet salarial motivant;
- Laptop, telefon mobil;
- Posibilitatea de a dezvolta o cariera in domeniu.

Puteti trimite un CV si o scrisoare de intentie si la resurse.umane@citypharma.ro, mentionand pozitia pentru care aplicati.