Network Administrator

SC ENSIGHT MANAGEMENT CONSULTING SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

-Administrare infrastructuri Windows
-Implementare si migrare servere
-Analiza si identificare disfunctii hardware si software
-Back-up date

CERINTE

-Studii IT – retelistica, infrastructura (finalizate)
-Cunostinte avansate despre: routere CISCO (IOS), CISCO firewalls (PIX/ASA), Nokia Checkpoint NGX, protocoale routing: RIP, EIGRP, OSPF, BGP
-Cunostinte in domeniul securitatii informatice
-Abilitatea de a lucra sub presiune
-Disponibilitate pentru deplasari

BENEFICII OFERITE

asigurare medicala
tichete de masa
formare profesionala (training, coaching, cursuri limbi straine)

Ensight Management Consulting este liderul local în domeniul consultan¿ei în management prin cifr¿ de afaceri ¿i num¿r de angaja¿i. Compania a evoluat ¿i a crescut constant începând cu anul 2000. În 2006, Ensight a realizat o cifr¿ de afaceri de 2,7 milioane euro ¿i o cre¿tere de 125%.
Ensight ofer¿ clien¿ilor s¿i solu¿ii integrate de afaceri bazate pe competen¿e multidisciplinare ¿i complementare în management, finan¿e, IT, juridic, marketing, HR ¿i achizi¿ii: Manage, Transform, Select, Integrate, Valuate, Control, Educate, Expand. Misiunea noastra este de a accelera evolutia clientilor nostri prin intermediul solutiilor de afaceri integrate.
Consideram ca performantele noastre si calitatea serviciilor oferite unui portofoliu foarte mare de clienti ar putea sa motiveze orice candidat in a ni se alatura.