.NET Programmer

Genesys Systems RO

Job expirat

RESPONSABILITATI

Dezvoltare solutii si aplicatii pe platforma Microsoft .NET, in zona aplicatiilor business de tip Enterprise Resource Planning, Customer Relationship Management, Assets Management, Service Management & Support, Business Intelligence & Reporting.

CERINTE

- Experienta minim 1 an in dezvoltarea de aplicatii pe platforma Microsoft .NET, in principal desktop si in secundar in cea a solutiilor Web based
- Experienta minim 2 ani in dezvoltarea de obiecte Microsoft SQL Server 2000 (proceduri stocate, functii, view-uri, triggeri) si dezvoltarea de rapoarte
- Absolvent sau student an terminal al unei faculatati de profil
- Cunostinte de natura economica legata de procese business de achizitii, vanzari (ERP/CRM) constituie un avantaj in vederea desfasurarii activitatilor legate de analiza de sistem
- Constituie de asemenea un avantaj experienta in dezvoltarea de extensii si aplicatii conexe sistemelor iScala 2.2, Ascent CRM, Microsoft Dynamics CRM
- Implicare, spirit proactiv, analitic, organizare, capacitate de lucru in echipa.

GENESYS SYSTEMS este unul dintre cei mai importanti furnizori IT&C de solutii, servicii, sisteme si software din Romania. In cei 13 ani de activitate, GENESYS SYSTEMS si-a dezvoltat competente deosebite in cele 4 directii strategice, componente de baza ale conceptului 4S:
- Solutii complexe pentru companii mari, solutii pentru IMM-uri;
- Servicii profesionale pentru o gama larga de produse IT&C;
- Sisteme standard si sisteme integrate - proiecte nationale si regionale;
- Software - produse proprii si aplicatii dezvoltate la cerere.

Detalii complete la:www.genesys4s.ro