NET PROGRAMMER

GENESYS

Job expirat

RESPONSABILITATI

Dezvoltare solutii si aplicatii pe platforma Microsoft .NET, in zona aplicatiilor business de tip Enterprise Resource Planning, Customer Relationship Management, Assets Management, Service Management & Support, Business Intelligence & Reporting.

CERINTE

- experienta minim 1 an in dezvoltarea de aplicatii pe platforma Microsoft .NET, in principal desktop si in secundar in cea a solutiilor Web based
- experienta minim 2 ani in dezvoltarea de obiecte Microsoft SQL Server 2000 (proceduri stocate, functii, view-uri, triggeri) si dezvoltarea de rapoarte
- absolvent sau student an terminal al Facultatii de Informatica Economica sau Cibernetica
- cunostinte de natura economica legata de procese business de achizitii, vanzari (ERP/CRM) constituie un avantaj in vederea desfasurarii activitatilor legate de analiza de sistem
- constituie de asemenea un avantaj experienta in dezvoltarea de extensii si aplicatii conexe sistemelor iScala 2.2, Ascent CRM, Microsoft Dynamics CRM
- implicare, spirit proactiv, analitic, organizare, capacitate de lucru in echipa.

BENEFICII OFERITE

Oferim un pachet salarial competitiv, oportunitati de training si posibilitatea dezvoltarii carierei pe termen lung.

Companie privata, infiintata in 1994 si certificata ISO 9001, CCAS si OMCAS, cu o cifra de afaceri de 15 milioane EUR (2005) si peste 100 de angajati, GENESYS este una dintre cele mai importante companii romanesti care acopera toate domeniile de activitate din informatica si telecomunicatii.Datorita activitatii sale in continua crestere, GENESYS isi dezvolta echipa cu noi profesionisti entuziasti si motivati.