.NET Developer

TCE Logistica

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Analiza, proiectare, dezvoltare software;
- Implicare pe parcursul intregului ciclu de viata al produsului software;
- Investigarea erorilor tehnice / functionale si generarea de solutii adecvate;
- Documentarea codului scris;
- Participarea in echipa tehnica ce va lua decizii arhitecturale asupra solutiei.

CERINTE

- 2 ani experienta in proiecte care implica folosirea tehnologiei .Net;
- Cunostinte foarte bune VB NET si/sau C#;
- Cunostinte de SQL Server;
- Excelenta stapanire a conceptelor object oriented si relational;
- Abilitati de comunicare orala si in scris, lucru in echipa;
Constituie avantaje:
- Cunostinte XML, Web Services, ADO.NET;
- Cunoasterea de metodologii de dezvoltare software.

BENEFICII OFERITE

- Pachet salarial motivant;
- Bonusuri in functie de performante;
- Excelente oportunitati de dezvoltare (training initial si traininguri periodice);
- Oportunitatea de a se alatura unui mediu de lucru performant.

RTC Holding este lider pe piata de papetarie, de carte, de transport si curierat, de plati electronice. RTC Holding, unul dintre cele mai mari grupuri de distributie si retail din Romania, cuprinde 9 divizii: Diverta, PROCA Romania, Sistec-Sbsol, Proffice, Rimobi, TCE, Fashion, Flaro. RTC Holding este o companie de succes care promoveaza cei mai buni oameni, cele mai bune solutii, cei mai buni parteneri, cautand permanent echilibrul dintre loialitate si performanta.