Ne căutăm colegă PR

S.C. BETAROM S.R.L.

Job expirat

RESPONSABILITATI

PR pentru noi inseamna liantul dintre colegii nostri - consilieri vanzari - si colaboratori. Responsabilitatea principala este aceea de a ne reprezenta in fata clientilor.

Ce asteptari avem de la colega noastră PR?

1. Să ne reprezinte cu încredere și profesionalism;
2. Să fie prima persoana care ajunge la colaboratorii noștri, atunci când au nevoie de sprijin;
3. Să știe să comunice și să transmită informațiile în stare „brută”, de la noi la colaboratori;
4. Să fie dispusă să învețe și să citească permanent. Dacă nu înveți, nu crești, dacă nu crești, firma stagnează;
5. Să fie organizată, responsabilă și atentă la detalii;
6. Să știe să vorbească frumos și să scrie corect. Să fie o persoana educată;
7. Să fie persistentă și să nu renunțe până nu gasește soluția potrivită pentru clienții noștri;
8. Facultatea nu este obligatorie, dar cei șapte ani de acasă – da;
9. Să fie o persoana cu coloană vertebrală;
10. Să dea 100% în tot ceea ce face!

CERINTE

BENEFICII OFERITE

Ce oferim noi? :

1. Un pachet salarial atractiv;
2. Bonusuri de performanţă;
3. Materiale ajutatoare;
4. Laptop și căști cu microfon - după perioada de probă;
5. Libertatea de a te organiza și de a lucra de acasă;
6. Seriozitate (salariul și bonusurile le vei primii fără întârzieri, de fiecare dată)!

Compania BETAROM cunoscuta sub 2 marci de prestigiu – “Depozit de Usi” si “Usi365” este lider pe piata din Romania in furnizarea si distributia sistemelor de inchidere a cladirilor.
Suntem o echipă tânără și plină de energie, care are peste 12 ani de experiență în domeniul vânzărilor. Echipa USI365 oferă o gamă variată de uși și produse din domeniul ușilor, ideale pentru toate tipurile de interioare: case, apartamente, hoteluri, pensiuni, restaurante cat, si usi antifoc.