Navision Software Developer

EWIR-EST WEST INFORMATIQUE ROUMANIE

Job expirat

RESPONSABILITATI

Programare pentru dezvoltare solutii Microsoft Dynamics NAV - Navision (ERP) (limbaj propriu, asemanator Pascal, tools identice Visual C, baza de date relationala)

CERINTE

- Absolvent de Automatica / Matematica / ASE;
- Experienta de min 2 an in programare sisteme ERP;
- Limbaje de programare: .Net, C;
- Sisteme de operare Windows NT, Windows 2000, Windows XP;
- Retele TCP/IP;
- Baze de date relationale (de preferinta SQL Server): administrare si utilizare;
- Programare structurata;
- Limba engleza;
- Cunostinte hardware;
- Cunostinte sistem Navision;
- XML, BitzTalk Server;
- Imprimante, case de marcat, pos, alte device-uri;
- Cunostinte economice.

BENEFICII OFERITE

% la proiect

DESCRIEREA FIRMEI

estWest Informatique

estWest este specializata in solutii de business, atat dezvoltare cat si consultanta, pentru fiecare domeniu de activitate. Proiectele noastre sunt dezvoltate pentru clienti de pe piata romaneasca, europeana si nord americana (Franta, Olanda, UK, Germania, Canada, SUA).

Echipa noastra are diverse certificari Microsoft, experienta de management de proiect si tehnici de asigurare a calitatii. Personalul tehnic are competente intr-o gama larga de tehnologii, atat noi cat si clasice.

Domeniu de activitate

estWest dezvolta solutii software si ofera servicii tehnice in domenii ca aplicatii de business, consultanta & implementare, precum si outsourcing. Detinem o vasta experienta in dezvoltarea aplicatiilor customizabile, bazate pe specificatiile clientului, atat ca dezvoltator de software cat si ca furnizor de solutii sau ca integrator de sistem.