NATIONAL KEY ACCOUNT MANAGER

WHITELAND IMPORT EXPORT SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- raspunde de atingerea obiectivelor comerciale si financiare ale companiei privind relatia cu Clientii Strategici;
- conduce si motiveaza personalul Compartimentului Vinzari Clienti Strategici pentru indeplinirea obiectivelor strategice ale companiei: volume de vinzari, prezenta si imaginea produselor, controlul costurilor, incasarea debitelor, imaginea companiei.

CERINTE

- studii superioare;
- experienta de minim 5 (cinci) ani in domeniu;
- abilitati de comunicare, planificare, organizare;
- limba engleza (scris si vorbit);
- fara antecedente penale.

BENEFICII OFERITE

Conditiile materiale ale muncii:
- masina de serviciu
- abonament telefon mobil
- laptop

WHITELAND IMPORT-EXPORT este una din cele mai mari companii de distributie de produse alimentare din Romania cu peste 7 500 clienti.
Suntem unici distribuitori pentru brandurile din portofoliu: Hochland, Meggle, Campina, DonGustosso.

WHITELAND este garantia calitatii produselor distribuite !!