Muncitori si Tehnicieni Frigotehnisti

AER TECH SERVICE SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Activitati de teren, la sediile beneficiarilor companiei noastre sau in atelier, constand in instalare punere in functiune, service, interventii la cererea beneficiarului, reparatii la echipamentele de aer coditionat distribuite de compania noastra sau de alte companii

CERINTE

- studii medii
- experienta minim 1 an in domeniul aerului conditionat, ventilatiei,refrigerarii: montaj/ demontaj, reparatii, intretinere;
- carnet de conducere - cat. B
- disponibilitate pentru program de lucru flexibil si pentru deplasare in tara (delegatii) cand este cazul
- persoana ordonata, cu dorinta de afirmare, flexibila, dedicata,
- capacitate de organizare, eficienta si abilitati tehnice (lucru cu utilaje si dispozitive electrice, mecanice, hidraulice)
- dorinta de perfectionare, capacitate rapida de asimilare a cunostintelor noi,
- capaciate de a lucra cu prgram prelungit, de a lucra sub stress

BENEFICII OFERITE

- Telefon de serviciu, masina ori de cate ori este cazul si prime acordate in raport direct cu aportul persoanei la modul de realizare a diverselor obiective ;
-Salariu motivant in functie de realizari
-Bonificatii in functie de rezultate

Companie cu capital 100% romanesc privat cu activitate in domeniul serviciilor - proiectare, vanzare, instalare si punere in functiune, service si interventii in garantie si in postgarantie pentru sisteme de climatizare, ventilatie, frig si incalzire.