MUNCITORI PRODUCTIE DIFERITE DEPARTAMENTE

Sipro

Job expirat

RESPONSABILITATI

Asigura activitatea specifica Departamentului de Productie

CERINTE

Studii medii: scoala profesionala sau liceu tehnic;
Cunostinte tehnice minime;
Bune abilitati interpersonale si de comunicare;
Dinamism, entuziasm, gestionarea timpului
Flexibilitate, initiativa, spirit de lucru in echipa

BENEFICII OFERITE

Pachet salarial motivant
Cursuri de pregatire profesionala
Lucru intr-o echipa dinamica
Posibilitati de promovare

S.C. SI Pro Trading SRL este o companie in plina dezvoltare cu un colectiv tanar, de peste 70 de angajati, ce activeaza in domeniul productiei si comercializarii de mobilier.
Din 2000, Sipro personal -mobilier dedicat spatiului tau- reprezinta o continua provocare pentru domeniul productiei si comercializarii de mobilier, fiind una din acele companii ce au ales sa promoveze si sa execute cele mai complexe proiecte de mobilare.
De la mobilarea de apartamente pana la mobilarea completa a unui hotel de 4 stele, toate aceste proiecte se regasesc la SiPro intr-o mare diversitate stilistica, menita sa raspunda exigentelor fiecarui client.
SiPro este un punct de reper pentru cei ce traiesc cu stil, ce doresc sa fie mereu in pas cu tendintele si, in acelasi timp, refuza compromisurile.