Muncitori Necalificati, Lacatusi-Mecanici si Sudori

Evolve Group

Job expirat

RESPONSABILITATI

Posturile sunt deschise in cadrul unei firme producatoare de mobilier metalic, din zona platformei Pipera (sector 2).

Acces foarte usor cu metro/RATB. Program 8 ore + ore suplimentare daca este cazul (platite). Colectiv de peste 30 de oameni. Angajare cu carte de munca (salariul integral).

CONTACT: 2422317 sau 0720333254

CERINTE

Persoane serioase, muncitoare, dornice sa aiba un loc de munca stabil.
Muncitori necalificati - nicio cerinta.
Lacatusi-mecanici - experienta minim 6 luni pe meserie
Sudori - experienta minim 1 an pe meserie
Se asigura calififcare la locul de munca.

BENEFICII OFERITE

Salarii peste media pietei, angajare complet LEGALA, ore suplimentare platite, pauza de masa.

Evolve Group este o agentie de resurse umane ce ofera servicii complete pentru evaluarea personalului, intocmirea de fise de post, precum si pentru recrutarea si selectia de noi angajati. Consultantii Evolve sunt absolventi de studii de specialitate: psihologi, sociologi si analisti cercetare de piata.