Muncitori in constructii civile si industriale pentru Italia

Confidential

Job expirat

RESPONSABILITATI

Firma de Constructii cu sediul in Italia angajeaza barbati in virsta de 25 - 49 ani, pentru angajare in constructii muncitori calificati zugravi, zidari, instalatori sanitari, electricieni, fierari betonisti, dulgheri.
Contractul de Munca se face direct de catre angajatorul italian cu permis de sedere imediat.
SE PERCEPE O GARANTIE CAUTIONALA DE 2500 Euro in caz de pagubele ce le poate produce muncitorul la locul de munca.

CERINTE

Pentru a beneficia de un loc de munca in Italia se cere cunoasterea de notiuni de italiana, experienta minima de 2 ani in constructii demonstrabila pe Cartea de Munca.
Contractul de Munca este de 12 luni cu posibilitate de prelungire alte 12 luni in functie de calitatea muncii prestate.
Se va da proba de lucru in prima luna de sedere in Italia.

BENEFICII OFERITE

Cazarea asigurata gratuit de catre firma.
Salariu net fara impozite 1200 Euro pe luna iar orele suplimentare platite separat in functie de numarul de ore lucrate.
Trimiteti CV detaliat cu adresa de Email.
PLECARI IMEDIATE IN FIECARE SAPTAMANA.