Muncitori CALIFICATI (Sudori, lacatusi, electricieni, frezori, strungari, magazioner, electronist))

Job expirat

Companie
HUMANGEST GROUP
Posturi disponibile
10
Domeniu
Inginerie / Tehnologie
Nivel experienta
1 - 2 ani
Tip contract
Full-time
Nivel studii
Facultate (absolvent)
Nivel salarial
Confidential
Localitate
BUCURESTI
Tara
ROMANIA
Valabilitate
30-08-2012 : 29-09-2012
0
Numar de aplicatii
98

Responsabilitati

Muncitori

Cerinte

Recrutam pentru unul din clientii nostri specialisti apartinand urmatoarelor categorii profesionale:

- sudori;

- cazangii (lacatusi constructii metalice);

- electricieni;

- lacatusi mecanici pentru reparatii masini unelte;

- expert in instalatii hidraulice;

- frezori pentru masini cu comanda numerica;

- strungari pentru masini cu comanda numerica;

- electronist (expert in electronica);

- magazioner.

Beneficii Oferite

- Salariu atractiv;

- Punct de lucru: zona Berceni, Bucuresti;

- Se organizeaza proba de lucru.

Descrierea firmei

COMPANY DESCRIPTION:

HUMANGEST GROUP va pune la dispozitie o gama variata de servicii: recrutare si selectie de personal atat pe perioada nedeterminata cat si determinata, in toate domeniile de activitate si pentru orice fel de calificari si nivel de experienta, administrarea contractelor de munca temporara, formare si integrare profesionala.

Gaseste toate anunturile pentru meseria Tehnician electronist