MUNCITORI CALIFICATI SAU NECALIFICATI PENTRU INTRETINEREA CURATENIE

PROCONY 97 COM SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Sarcinile de serviciu nu sunt limitative, astfel incat personalul cleaning va executa si alte activitati in functie de necesitati si de pregatirea pe care o au, pentru pastrarea unei imagini adecvate in obiectiv
Conditii de lucru:
- Tipul activitatii: fizic si intelectual;
- Resurse aflate la dispozitie : materiale si instrumente specifice, echipament de protectie.

CERINTE

Reponsabilitate fata de bunul mers al societatii, ale conducerii si salariati acesteia;
Sinceriatea, dreptatea si bunele maniere vor sta la baza desfasurarii activitatilor;
In timpul programului de lucru va aborda un comportament adecvat cu colegii, sefii si in mod deosebit cu clientii si chiriasii;
Va informa de indata seful direct in legatura cu aspecte ce presupun disfunctionalitati in executarea sarcinilor de serviciu;
Va respecta intocmai prevederile regulamentelor de ordine interioara;

BENEFICII OFERITE

SALARIU 500 RON / LUNA FULL TIME + BONUS-URI

PROCONY 97 COM s.r.l. va ofera servicii complete de curatenie si intretinere pentru spatii diverse ( birouri, spatii comerciale, de productie, locuinte ) si curatenie dupa constructor ,curatire si intretinere suprafete variate ( linoleum, PVC, tapet, mocheta, ceramica, marmura,granit,mozaic) ,intretinere suprafete vitrate la sol si la inaltime (cu schele sau alpinisti utilitari),intretinere fatade ale cladirilor (aluminiu, alucobond, si alte materiale lavabile),curatarea spatiilor exterioare sediului dumneavoastra cat si intretinerea spatiilor verzi aferente.
Asiguram servicii de curatenie ocazional cat si prin contract pe termen lung .
In functie de nevoile clientului si de complexitatea lucrari fiecare spatiu primeste servicii personalizate : - zilnic, saptamanal, lunar, trimestrial, anual.