Muncitor Serigraf

Prima Graph S.A.

Job expirat

RESPONSABILITATI

- operatiuni de imprimare serigrafica pe masini semiautomate sau pe masa manuala,
- reglare (pregatire) masini semiautomate pt operatiuni de imprimare,
- pregatire ecrane serigrafice,
- orice alte operatiuni de productie publicitara in conformitate cu comenzile primite si lucrarile de executat,
- intretinerea si curatenia la locul de muna,
- alte lucrari administrative interne.

CERINTE

- liceul,
- experienta min un an in serigrafie, tipografie sau productie publicitara
- carnet conducere reprezinta AVANTAJ

BENEFICII OFERITE

Salariu la nivelul pietei fortei de munca, stabilit pe baza experientei, pregatirii si abilitatii persoanei selectate,
Excelente oportunitati de dezvoltare a carierei,
Conditii de munca bune, mediu de lucru profesionist.

Companie productie publicitara cu experienta 13 ani in domeniu

Productie odorizante auto personalizate, autocolante publicitare, etichete volumetrice, cadouri promotionale, tiparituri.
Servicii de serigrafie, cutter-plotter, tipar digital, tampografie, termotransfer.

Detalii www.primagraph.ro