MUNCITOR - OPERATOR AMBALARE LACURI SI VOPSELE

Romax Consulting

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Deservirea si exploatarea echipamentelor si utilajelor pentru ambalarea vopselelor lavabile
- Respectarea documentatiei si tehnologiilor de fabricatie.

CERINTE

- Studii medii tehnice ? mecanica/tipografie/electrotehnica/electronica/prelucrare masini unelte/IT, etc
- Nu se impun conditii de experienta anterioara!!
- Domiciliu in Constanta
- Disponibilitate de lucru in 3 schimburi
- Fara alte obligatii in curs care sa impieteze activitatea de munca
Abilitati:
- Comunicare si lucru in echipa
- Dorinta de perfectionare si capacitate de invatare rapida
- Initiativa si orientare pe rezultate, proactiv
- Constiincios, loial si corect

BENEFICII OFERITE

- Pachet salarial atractiv, tichete de masa, transport decontabil
Numai persoanele care indeplinesc cerintele si accepta conditiile de angajare sunt rugate sa aplice la acest job.
Numai persoanele selectate vor fi contactate in vederea participarii la interviu

DESCRIEREA FIRMEI

Activitati de consultanta pentru afaceri si management