muncitor mecanic/electrotehnic

AER TECH SERVICE SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Raspunde pentru prejudiciile create ca efect al activitatii sale.
Raspunde de mentinerea in stare buna a echipamentelor si a sculelor din dotare.
Raspunde de existenta si pastrarea in bune conditii a documentatiei tehnice, instructiunilor de lucru,a fiselor de inspectie si incercare conform procedurilor in vigoare.
Raspunde de respectarea prevederilor R.O.I.

CERINTE

- sa raspunda la toate solicitarile venite din partea administratorului pentru indeplinirea unor sarcini conforme fisei postului;
- sa manifeste grija deosebita in manuirea si utilizarea materialelor si echipamentelor pe care le are in primire pentru a evita avarierea, distrugerea sau pierderea lor;
- sa aiba o atitudine civilizata si corecta fata de toate persoanele cu care vine in contact;
- sa respecte cu strictete regulile de protectie a muncii si P.S.I. din obiectivul unde desfasoara serviciul;
- trebuie sa utilizeze, potrivit instructiunilor de utilizare a substantele periculoase, instalatiilor ,utilajele, masinile, aparatura si echipamentele de lucru.;

BENEFICII OFERITE

decontare 50% abonament transport public
telefon de serviciu

Companie cu capital 100% romanesc privat, cu activitate in domeniul serviciilor - proiectare, vanzare, instalare si punere in functiune, service si interventii in garantie si in postgarantie pentru sisteme de climatizare, ventilatie, frig si incalzire.