MUNCITOR INTRETINERE SI AMENAJARE

FUTURE HR IMPACT

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Realizarea reparatiilor curente care tin de mentenanta spatiilor companiei
- Realizarea operatiunilor de amenajare a spatiilor nou achizitionate
- Intretinerea operatiunilor de curatenie generala, de cate ori aceasta se impune
- Efectuarea sarcinilor curente de logistica, indicate de Directorul de Logistica

CERINTE

- Indemanare si pricepere in manevrarea instrumentelor de lucru
- Rapiditate si eficienta in realizarea lucrarilor indicate
- Experienta in lucrari de intretinere / amenajare de cel putin 6 luni
- Capacitate de a urma un plan prestabilit si instructiuni precise
- Bun executant si abilitati practice dezvoltate
- Disponibilitate la deplasare in tara

BENEFICII OFERITE

- Salariu atractiv, pe masura efortului depus
- Bonuri de masa
- In deplasari se asigura masina, cazare, diurne
- Program de lucru: luni-vineri, orele 09.00 - 18.00

Infiintata in 2005, FUTURE HR IMPACT reprezinta o companie cu capital romanesc a carei misiune este aceea de a valoriza resursa umana, intermediind parteneriatul strategic dintre candidati si angajatori.
FUTURE HR IMPACT nu promite! Future HR Impact se angajajeaza.

Obiectivul nostru, al echipei FUTURE HR IMPACT, este sa reprezentam cu succes atat candidatii in obtinerea unui loc de munca potrivit motivatiilor si aptitudinilor lor, cat si companiile ce au nevoie de servicii specializate si prompte.