Muncitor instalare si service pentru utilaje si echipamente

Confidential

Job expirat

RESPONSABILITATI

* montaj, instalare, punere in functiune, instruire operatori,service si intretinere, reparatii pentru echipamentele si utilajele importate si comercializate, sau pentru alte echipamente similare;
* pregatire tehnica permanenta pentru cunoasterea echipamentelor si utilajelor comercializate de firma;
realizarea unor instalatii si confectii mecanice / electrice in vederea amplasarii utilajelor complexe;
* montare, instalare si punere in functiune a echipamentelor si utilajeor la beneficiari;
* intretinere si reparare a echipamentelor comercializate sau similare existente la clienti;

CERINTE

* pregatire profesionala: electrician / mecanic / lacatus;
* minim 2 ani experienta in lucrari care au legatura cu utilajele si echipamentele;
* permis auto: categoria B;
* spirit practic dezvoltat;
* abilitati de comunicare si lucru in echipa;
* disponibil pentru deplasari.

BENEFICII OFERITE

* salariu: 400 euro;
* posibilitate reala de crestere salariala functi de serviciile prestate;
* bonuri de masa;
* diurna pentru deplasari;
* plata orelor suplimentare;