MUNCITOR AUTOMATIST / ELECTRICIAN

SKILL TEAM

Job expirat

RESPONSABILITATI

Persoana pe care o vom selecta va fi responsabila cu:
- echiparea tablourilor de automatizari;
- montarea de echipamente si instalatii automatizari;
- probe functionale a tablourilor noi.

CERINTE

Persoana pe care o dorim trebuie sa aiba:
- studii medii absolvite sau scoala profesionala absolvita;
- experienta pe o pozitie similara, minim 1 an;
- de preferat permis de conducere auto, categoria B;
- disponibilitate la deplasari in teritoriu.

BENEFICII OFERITE

- program 8 ore/ zi, de luni pana vineri;
- salariu net 400 euro net/ luna;
- salariu real inscris in carnetul de munca;
- diurna pentru delegatii;
- masa si cazare asigurate in delegatii.

Skill Team este o companie specializata in domeniul resurselor umane. Echipa de specialisti livreaza cu succes, servicii de training, recrutare si selectie, consultanta HR. Deruleaza proiecte de ridicare a standardelor profesionale in domeniul resurselor umane si de promovare a importantei profesiei de om de resurse umane.

Clientul nostru reprezinta una din cele mai cunoscute companii din domeniul automatizarilor si masuratorii fluidelor cu o experinta bogata pe piata din Romania de pe peste 16 ani.