Muncitor activitati constructii auxiliare si intretinere curte si cladire

Gelu Trading Company

Job expirat

RESPONSABILITATI

Activitati de mici lucrari de constructii ,sapaturi,curatentie,etc dupa constructori la realizarea magazinului si depozitului firmei noastre.
Ingijire teren,spatii verzi
Iarna,activitati de curatenie zapada si ajutat colegii in depozit dupa posbilitati.

Lucru mult in aer liber .
Pesroana disciplinata ,ordonata capabila sa respecte regulile de distantare sociala,igiena si curatenie specifice pandemiei.Asiguram masti,dezinfectanti ,apa calda si sapun si cerem disciplina
Forma fizica buna
Abilitati tehnice ,avantaj carnet B

Activitatea se desfasoara in Bragadiru ,zona Leroy Merlin.

CERINTE

Forma fizica buna.
Disponibilitate de a lucra sambata (cand este nevoie) cu plata corespunzatoare sau cu liber in alta zi pentru a nu ne intersecta cu constructorii.
Disciplinat ,serios pentru ca respectam regulile specifice situatiei actuale.

Bun simt tehnic ,indemanarea este binevenita in activitatile specifice santierului dar si dupa terminarea lui.Putem insa sa ne ajutam si de "un necalificat" daca este muncitor si disciplinat.

Persoane din Bucuresti si zonele limitrofe Bragadirului,nu asiguram cazare in pandemie.

BENEFICII OFERITE

Salariu decent,integral pe CM
Bonuri de masa.
Abonament RATB,

Comerciant accesorii si feronerie mobila, suprafete decorative cu o vechime de peste 20 ani de activitate
Promoveaza un mix de produse de calitate ridicata si design european.
Distribuitor autorizat Blum,Hettich,Egger.