Munca la domiciliu - lucrezi acasa pentru un castig fara limite!

Confidential

Job expirat

RESPONSABILITATI

Nu trebuie sa ai studii de anumita specialitate sau experienta intr-un anumit domeniu pentru a obtine un venit suplimentar sau chiar libertatea financiara lucrand in linistea casei tale! Cu o mentalitate potrivita, putina ambitie si perseverenta vei obtine niste rezultate care iti pot asigura independenta financiara! Pentru a invata cum sa procedezi acceseaza www.think-like-rich.com/ro.php?cod=bartalussi , si inscrie-te pentru un curs online, gratuit, care iti ofera informatii despre compania si oportunitatea care iti poate face viata mai usoara! Pentu detalii poti scrie pe adresa de email bartalussi@yahoo.com , sau suna la 0743206515

CERINTE

- seriozitate;
- vointa de castig;
- PC cu conexiune la internet;
- cunostinte minime de limba engleza (nu este obligatoriu)

BENEFICII OFERITE

- Instruire si sprijin permanent;
- domeniu web personal;
- castiguri in functie de gradul de implicare