Multifunctional Advisor

OTP Bank

Job expirat

RESPONSABILITATI

Ofera consultanta clientilor persoane fizice si persoane juridice privind operatiunile bancare solicitate precum si toate tipurile de produse de creditare;
Identifica oportunitatile de vanzare (inclusiv vanzare incrucisata) pentru toate produsele si serviciile bancii adresate persoanelor fizice si persoanelor juridice din categoria retail;
Inregistreaza clientii persoane fizice si juridice (deschide noi conturi curente);
Mentine relatia cu clientii existenti si se asigura de buna lor deservire, folosind la maximum intreaga paleta de produse oferite de banca din segmentul vizat;
Proceseaza ordinele de plata si instrumente de debit pentru clientii bancii;
Executa operatii specifice legate de produsele de economisire(depozite la termen, conturi de economii, etc).

CERINTE

Studii superioare;
Experienta anterioara intr-o pozitie similara;
Excelente abilitati de comunicare;
Flexibilitate si capacitate de a rezolva probleme ;
Abilitati organizatorice;
Bune cunostinte MS Office.

Suntem mândri că, în cei peste 6 ani care au trecut de la intrarea OTP Bank în România, am pus calitatea pe primul loc şi am venit în întâmpinarea dumneavoastră cu cele mai potrivite produse şi servicii bancare. Ne-am exprimat încrederea în potenţialul pieţei şi ne-am început activitatea ambiţioşi şi responsabili, cu obiectivul de a ne afirma drept o instituţie stabilă şi inovatoare.