MSI - Package Developer

berg COMPUTERS S.R.L.

Job expirat

RESPONSABILITATI

-crearea si distribuirea pachetelor software bazate pe Microsoft Windows Installer Service, folosind Wise Package Studio, Install Shield Admin Studio

CERINTE

- cunoasterea platformelor WNT, W2K, WXP, Windows Vista, Server 2003,(registrii, servicii, drivere)
- capacitatea de a evolua de la W2K la WXP sau alte versiuni ulterioare
- cunostiinte de instalatoare SW, gen Install Shield sau Wise pentru Windows; de preferat experienta in packaging de aplicatii sub Windows Installer Service

Constituie Avantaj:
- experienta in Visual Basic si Windows scripting
- abilitatea de a invata rapid pachetul Wise Package Studio / Wise for Windows
- cunostiinte de engleza

berg COMPUTERS este o companie romano-germana cu o bogata experienta pe piata software interna si internationala. Incepand cu 1991 am dezvoltat peste 2000 de proiecte software. Portofoliul nostru contine aplicatii internet, software la comanda si programe economice.

Va invitam sa aflati mai multe detalii accesand www.berg-computers.com