MOTOSTIVUITORIST - COM. JILAVA

Romax Consulting

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Desfasurare activitati de manipulare, incarcare – descarcare marfuri / produse din autotrans la aprovizionare, pentru livrare cu electro/motostivuitorul si manual (cand nu se poate utiliza utilajul)
- Aranjare a marfurilor in depozite, locuri de depozitare, autotrans
- Pregatirea comenzilor pentru livrare : paletare, ambalare, incarcare auto
- Transport intern a produselor cf traseelor stabilite

CERINTE

- Studii Medii/Scoala profesionala cu Autorizare ISCIR
- Carnet conducere – categoria:B, C, D si E - avantaj
- Persoana organizata cu o foarte buna orientare spatiala
- Persoana fara cazier, muncitoare, dinamica, responsabila
- Persoana dornica sa lucreze pe o perioada indelungata de timp intr-o companie multinationala
- Stare de sanatate foarte buna
- Rezistenta la efort fizic sustinut

BENEFICII OFERITE

- Pachet salarial atractiv ,
- Posibilitatea dezvoltarii unei cariere de success intr-o companie in plina dezvoltare
- Numai persoanele interesate sunt rugate sa aplice la acest job.
- Numai persoanele selectate vor fi contactate in vederea participarii la interviu

DESCRIEREA FIRMEI

Activitati de consultanta pentru afaceri si management