MOTOSTIVUITORIST - BUCURESTI

TRENKWALDER-SOBIS S.R.L.

Job expirat

RESPONSABILITATI

•Asigura manipularea cu ajutorul motostivuitorului a paleţilor cu produs finit, materii prime, ambalaje, paleţi goi si orice alte materiale necesare procesului de producţie in spaţiul de producţie, în depozit şi în curtea societăţii.
•Participă, alături de echipa de mentenanţă, la inspecţiile şi reviziile periodice ale motostivuitorului.
•Verifica si semnalează orice neregularitate in funcţionarea maşinilor pe care le utilizează.
•Acţionează prompt pentru oprirea în caz de avarie a instalaţiilor şi maşinilor pe care le utilizează.
•Inspectează vizual paleţii de marfă în timpul operaţiilor de încărcare-descărcare, cu scopul de a depista eventuale probleme de ambalare (saci lipsă, saci rupţi etc).
•Executa si alte sarcini primite de la seful de schimb.

CERINTE

Liceu/scoală profesionala de profil mecanic/electric -autorizatii ISCIR corespunzatoare postului
Experienţă: minim 2 ani

BENEFICII OFERITE

Program de lucru: 8h / zi
Nr schimburi: 3 ture
Program in weekend - doar sambata in sezon
Orele suplimentare - se platesc conform legii
Salariu brut: 1600 ron
Tichete de masa: in functie de numarul zilelor lucratoare
Asigurare medicala
Locatie fabrica - Pantelimon (transport asigurat)

Trenkwalder-Sobis este o companie austriaca specializata in servicii de consultanta in domeniile RESURSE UMANE SI CERCETARI DE PIATA.
Echipa noastra de consultanti furnizeaza solutii complexe si personalizate la provocarile pe care le implica RECRUTAREA SI SELECTIA PERSONALULUI-INSTRUIREA ANGAJATILOR-DEZVOLTAREA ORGANIZATIEI.
Va asteptam la sediile noastre din Baia Mare, Bucuresti, Cluj Napoca, Iasi, Oradea, Sibiu si Timisoara.