MOTOSTIVUITORIST

ROMAX CONSULTING SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Desfasurare activitati cu motostivuitor/electrostivuitor de manipulare, incarcare ¿ descarcare marfuri / produse din autotrans in cadrul depozitelor aprovizionare/livrare
- Aranjare a marfurilor in depozite, locuri de depozitare pe orizontal si vertical in cadrul depozitelor
- Pregatirea produselor pentru livrare conform comenzilor : preluare din rafturi, coletare, paletare, ambalare si incarcare auto
- Program de lucru in schimburi: 06.00 ¿ 14.30, 13.30 ¿ 22.00 si 09.00 ¿ 17.30
- Orele suplimentare se recompenseaza conform prevederilor legale
- Locatia depozitului ¿ Bucuresti, zona Republica

CERINTE

- Experienta de minim 2 ani in depozite de mare suprafata sau cu mii de repere
- Absolvent studii medii / scoala generala cu calificare si atestare ISCIR
- Referite bune si fara cazier
Abilitati:
- Spirit de echipa, fire hotarata, seriozitate si onestitate
- Flexibilitate si disponibilitate la program prelungit si in conditii de stres in cazul salturilor de activitati
- Stare de sanatate foarte buna

BENEFICII OFERITE

- Pachet salarial atractiv , in net 900 ¿ 1000 lei RON (salariu de baza+tichete de masa+ decontare RATB/Metrou+bonusuri lunare)
- Posibilitatea dezvoltarii unei cariere de success intr-o companie in plina dezvoltare
- Numai persoanele interesate sunt rugate sa aplice la acest job.
- Numai persoanele selectate vor fi contactate in vederea participarii la interviu

Clientul nostru este Leaderul pe piata al importurilor, distributiei si comercializarii produselor de amenajari interioare, exterioare si finisari, avand cea mai importanta retea de magazine proprii si depozite regionale.
Strategia companiei de dezvoltare, consolidare si expansiune este stimulata si de integrarea Romaniei in Uniunea Europeana incepand cu 2007.
Portofoliul de produse al companiei, contine urmatoarele grupe: gresie glazurata, faianta, gresie portelanata, decoruri ceramice, adezivi si chituri, cazi si cabine cu hidromasaj, profile, caramizi de sticla, baterii, obiecte sanitare, mobilier de baie, saune, mozaic de sticla, accesorii de baie, scule de taiere.