motostivuitorist

SC TERAPLAST SA

Job expirat

RESPONSABILITATI

efectuarea de incarcari si descarcari de marfuri din mijloacele de transport.

CERINTE

- studii medii,
-atestat motostivuitorist;
-experienta in domeniul specific de minim 6 luni;

BENEFICII OFERITE

Salariul tine cont de experienta si se negociaza in cadrul interviului.
-tichete de masa;
-premii cu ocazia sarbatorilor;
-cota parte participare din profitul firmei;

TERAPLAST este cel mai mare procesator de PVC din Romania, avand o experienta de trei decenii in prelucrarea maselor plastice. Firma continua si o traditie de 110 ani in fabricarea cahlelor de teracota, fiind succesoarea legala a celei mai vechi fabrici din judetul Bistrita-Nasaud. Pe piata interna, TERAPLAST este lider in producerea sistemelor complete de canalizare interioara si exterioara din PVC si PP, a profilelor PVC pentru amenajari, dar si un renumit producator de ferestre si usi cu geam termoizolant.
Peste 500 de profesionisti au ales TERAPLAST, ca oportunitate a dezvoltarii unei cariere de succes intr-o companie pentru care calitatea, seriozitatea si performanta sunt premisele excelentei in afaceri.