MOTOSTIVUITORIST

PERSPECTIVE Group

Job expirat

RESPONSABILITATI

-Manipularea cu atentie a motostivuitorului pentru incarcare-descarcare marfa;
- Incarcare si descarcare manuala de marfa;
- Aranjat marfa in depozit si pe rafturi;
- Inarcare si descarcare marfa din camioane;
- Permanenta informare a superiorilor in ceea ce priveste activitatea;
- Rezolvarea problemelor aparute, propunerea de noi solutii si eventuale imbunatatiri;
- Realizarea sarcinilor cu precizie si in timpi optimi;
- Respectarea procedurilor firmei;

CERINTE

Clientul nostru este un cunoscut centru de materiale de constructii cu o oferta de produse completa, un pachet de servicii dedicate eficiente si un program Business to Business. Strategia firmei este de a construi parteneriate de lunga durata, prin respect si loialitate fata de clientii sai.
Datorita dezvoltarii afacerii cautam acum Motostivuitoristi: persoane capabile, muncitoare si responsabile.

Cerinte
-Experienta in domeniu ca motostivuitorist si la incarcare-descarcare marfa;
- Muncitor, dinamic, motivat, responsabil;
- Abilitatea de a rezolva problemele, rapiditate in indeplinirea sarcinilor;
- Sociabilitate.

BENEFICII OFERITE

-Conditii de munca foarte bune, salariu competitiv;

PERSPECTIVE Group - Consultanta Resurse Umane, Recrutare, Executive Search, Head Hunting si Consiliere in Cariera.