Montori retele NET - Electricieni

Mikroplan GmbH

Job expirat

RESPONSABILITATI

- cunostiintze de LIMBA GERMANA
- montare de retele NET clasice si in fibra de sticla

CERINTE

- cunoasterea standardelor in vigoare cu impact asupra retzelelor NET
- cunoasterea limbii germane la nivel mediu
- mobilitate: deservire puncte de lucru in Germania si in Romania

BENEFICII OFERITE

- Pentru specialisti cu buna calificare se ofera conditii materiale adecvate
- salariul se negociaza in cadrul interviului, in functie de portofoliu

MIKROPLAN GmbH este o companie germana de servicii multiple in domeniul IT: dezvoltare-sisteme-soft, instalatzii retzele clasice si in fibra de sticla, VOIP, Telefonie, programare de aplicatzie, cercetare soft. Mikroplan, care are 2 filiale in Germania doreste deschiderea unei sucursale IT in Romania. www.mikroplan.com
Trimitetzi ofertele dvs. (impreuna cu curriculum-vitae si alte documente semnificative)