Montatori tamplarie aluminiu si pereti cortina pentru santier

ALPRO SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Angajam montatori tamplarie aluminiu si pereti cortina numai cu experienta pentru santiere in Bucuresti. Pentru angajatii veniti din provincie se suporta 50% din chirie.

CERINTE

- experienta anterioara in tamplarie aluminiu si in montaj pereti cortina ( conditie obligatorie) ;
- seriozitate;
-disponibilitate la lucru prelungit atunci cand este cazul, cu plata orelor suplimentare conform legii.

BENEFICII OFERITE

-contract de munca;
-salariu in functie de experienta si calificare;
-prime;
-plata orelor suplimentare cu spor 100 %, conform legii.;
-program de lucru normal, respectat;
-efectuarea concediului de odihna in limite legale;
-conditii de munca excelente.

Societate avand capital privat 100% romanesc, activeaza in domeniul tamplariei din aluminiu (SCHUCO, METRA), aluminiu-lemn (METRA),pereti cortina si placari cu BOND, TRESPA, Creaton, fiind specializata in realizarea lucrarilor mari si complexe.
Sediul firmei se afla in Splaiul Independentei, 319, in incinta Parcului Industrial SEMA PARC, unde sunt birourile si atelierul de productie pe o suprafata de hala de 1200 mp.
Mai multe detalii despre activitatea companiei se gasesc pe pagina de Internet
www.alpro.ro .