MONTATORI SARPANTA METALICA, TINICHIGII - FRANTA

DYNAMIQUE-PSYCHO

Job expirat

RESPONSABILITATI

Cabinetul Dynamique-Psycho specializat in selectionarea si plasarea fortei de munca in Franta in numele clientului sau francez BRIAND CONSTRUCTIONS METALLIQUES , recruteaza

MONTATORI DE SARPANTA METALICA, TINICHIGII IN CONSTRUCTII

CONDITII:
- Contractul pe durata nedeterminata.
- Perioada de adaptare - 6 luni.
- Salariul oferit este de 1300 de euro pentru MAXIM 39 de ore de lucru pe saptamina, plus participare la profit in limita a 1 sau 2 salarii pe an.
- Concediu legal minim - 5 saptamani pe an

CERINTE

- Experienta 3 ani in domeniul confectionarii si montarii pe santier a sarpantelor, acoperisurilor si fatadelor metalice.
- Experienta si cunostinte de lacatuserie si sudura.
- Pregatire tehnica, nivel scoala profesionala in speialitatea sudura, tinichigerie, lacatuserie.
- Experienta in lucrul la inaltime.
- Notiuni de baza in limba franceza, apreciate.

BENEFICII OFERITE

Detaliile legate de cazare si masa se discuta la interviu direct cu angajatorul francez, in prezenta unui translator, la o data ce va fi comunicata in timp util.
Transportul asigurat pana in Franta.
Cabinetul poate organiza cursuri de liba franceza gratuite.

NU percepem comision candidatilor sau celor recrutati.
07 23 32 54 94/ 07 49 62 28 57

Creat in 2000, cabinetul este specializat in gestiunea HR: recrutari, bilanturi de orientare profesionala, coaching, formare in dezvoltarea personala (comunicare, management). Activitatea se desfasoara atat in sediul principal de la Paris cat si in alte patru puncte din regiunea pariziana, la Nantes si la Bucuresti.