MONTATORI POST INALTA TENSIUNE - FRANTA

DYNAMIQUE-PSYCHO

Job expirat

RESPONSABILITATI

Cabinetul Dynamique-Psycho România, in numele clientului sau francez ETDE filiala a Buygues Construction recruteaza
MONTATORI DE POST SI RETELE DE INALTA TENSIUNE

Societatea este un actor puternic in Franta si pe plan international in domeniul instalatiilor electrice, de gaz, apa si telecomunicatii.

CONDITII
- Post de lucru in Franta.
- Contractul este pe durata nedeterminata.
- Perioada de adaptare de 6 luni.
- Castigul mediu lunar : 1500 de euro net pentru MAXIM 39 de ore de lucru pe saptamina.
- Concediul legal minim : 5 saptamani pe an.

CERINTE

- Experienta in retelele de inalta tensiune.
- Pregatire in domeniul electric la nivel de scoala profesionala sau bacalaureat.
- Notiuni de limba franceza.
- Permis de conducere.

BENEFICII OFERITE

- Detaliile legate de cazare si masa se discuta la interviu, direct cu angajatorul francez, la Bucuresti in prezenta unui translator, la o data ce va fi comunicata in timp util.
- Transportul pana in Franta este asigurat.
- Cabinetul nostru poate organiza cursuri gratuite de limba franceza in perioada premergatoare plecarii.
- NU percepem comision candidatilor sau celor recrutati.
07 23 32 54 94/ 07 49 62 28 57

Creat in 2000, cabinetul este specializat in gestiunea HR: recrutari, bilanturi de orientare profesionala, coaching, formare in dezvoltarea personala (comunicare, management). Activitatea se desfasoara atat in sediul principal de la Paris cat si in alte patru puncte din regiunea pariziana, la Nantes si la Bucuresti.