Montatori Mobilier cu experienta

QLT

Job expirat

RESPONSABILITATI

Executa lucrarile de montaj mobilier conform normelor si regulilor impuse de Client;
Se incadreaza in termenele de livrare;
Preia comentile pe mail sau telefonic si colaboreaza in stransa legatura cu coordonatorul de proiect;
Pastreaza o relatie excelenta cu clientul pe tot parcursul derularii proiectului.

CERINTE

Experienta pe o pozitie similara- reprezinta avantaj;
Experienţă în domeniul tamplariei, montare mobilier cu conectare la apa si electric- reprezinta avantaj;
Calificare de tamplar, electrician, instalator- reprezinta avantaj;
Persoană serioasă, cu iniţiativă, organizată;
Abilitati de comunicare dezvoltate;
Disponibilitate la deplasari frecvente;
Carnet auto ctg B.

BENEFICII OFERITE

Salariu motivant;
Contract de munca full time- perioada nedeterminata;
Mediu de lucru competitiv, profesionist.

Detalii: www.qlt.ro

Identificam, selectionam si recomandam candidati talentati prin care companiile se pot dezvolta.

Oamenii fac diferenta, iar succesul unei companii este garantat doar de calitatea oamenilor integrati in companie.