Montatori Gresie/Faianta - spatii comerciale

QLT

Job expirat

RESPONSABILITATI

Reponsabilitati:
Participa la lucrari de amenajari interioare- montaj gresie/faianta pentru spatii comerciale si cladiri de birouri in Bucuresti si tara;
Executa lucrarile conform normelor si regulilor impuse de Client.

CERINTE

Cerinte:
Experienţă pe o pozitie similara;;
Experienta si in alte tipuri de lucrari de amenajari interioare reprezinta un plus-montaj parchet, montaj si asamblare mobilier etc;
Persoană serioasă, cu iniţiativă, organizată;
Disponibilitate de a participa la lucrari in tara.

BENEFICII OFERITE

Oferta:
Pachet salarial corelat cu experienta;
Contract de munca full time- perioada nedeterminata;
Mediu de lucru competitiv, profesionst.

Detalii: www.qlt.ro

Identificam, selectionam si recomandam candidati talentati prin care companiile se pot dezvolta.

Oamenii fac diferenta, iar succesul unei companii este garantat doar de calitatea oamenilor integrati in companie.