Montator Tamplarie PVC

S.C. APLAST S.R.L.

Job expirat

RESPONSABILITATI

Aplast, producator de ferestre si usi din pvc.
CAUTA ECHIPE DE MONTAJ PENTRU BUCURESTI

CERINTE

- experienta in domeniu poate constitui avantaj
- disponibilitate pentru program prelungit

BENEFICII OFERITE

- pregatire tehnica gratuita
- siguranta unui volum constant de comenzi, chiar si in sezonul rece
- echipele de montaj selectionate vor primi lucrari din zona arondata, astfel incat valoarea medie a venitului sa fie de 1000 euro/luna/montator

Compania APLAST infiintata in anul 2000 a devenit in cei 7 ani de existenta unul dintre cei mai importanti producatori de tamplarie PVC din Romania. Scopul nostru este acela de a oferi clientilor cea mai buna calitate pentru un produs care reprezinta o investitie pe termen lung. Am inglobat in procesul de productie cele mai noi tehnologii din domeniu si folosim materii prime de la furnizori de renume mondial precum Rehau si GU.