MONTATOR TAMPLARIE PVC

SKILL TRAINING

Job expirat

RESPONSABILITATI

Persoana selectata va fi responsabila cu:
- transportarea echipei de lucru la locul lucrarii;
- montarea impreuna cu restul echipei a tamplariei PVC la locul lucrarii;
- oferirea de consultanta clientului pentru lucrarea in care este angrenata echipa;
- oferirea de informatii clientului referitor la stadiile in care se gaseste o lucrare, atunci cand acesta le cere.

CERINTE

Persoana care o dorim trebuie sa aiba rezistenta crescuta la efort fizic, experienta pe un post similar si disponibilitate la deplasari frecvente in Bucuresti si SAI.

Alte cerinte:
- fara cazier judiciar;
- permis de conducere auto categoria B- OBLIGATORIU;
- seriozitate;
- disponibilitate la lucrul in echipa.

BENEFICII OFERITE

- salariu foarte atractiv;
- mediu de lucru dinamic;
- posibilitati de dezvoltare preofesionala

Skill Training este o companie specializata in domeniul resurselor umane. Echipa de specialisti livreaza cu succes, servicii de training, recrutare si selectie, consultanta HR. Deruleaza proiecte de ridicare a standardelor profesionale in domeniul resurselor umane si de promovare a importantei profesiei de om de resurse umane.

Clientul nostru reprezinta una din cele mai cunoscute companii de constructii si design interior, iar postul este pentru echipa de montaj tamplarie PVC si usi de interior/ garaj.